İade Şartları

Sehven alınan her ürün için genel iade süresi 7 gündür. Bu süre içerisinde, Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. (Ürünün tekrar satılabilir olma durumunu bozmadan neden belirterek iade edilmesi mümkündür) İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Tüketici, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.

Ürün iadesi için,
1- Durum öncelikli olarak müşteri hizmetlerine iletilmelidir.
2- Ürünün iade olarak gönderilmesi bilgisi, www.kadirliadiyamancigkofte.com yetkilileri tarafından müşteriye iletilir.
3- Bu görüşmeden sonra iade formu ile birlikte adresinize teslimatı yapan Kargo şirketi ile ürünü, ürün faturasını firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir.
4- Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, ödemesi kredi kartınıza/hesabınıza yapılır.
5- Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.
6- Ürün kusurlu olması durumunda iade koşulları, garanti koşulları bölümünde belirtilmiştir.